תקנון משלוחים

13.זמן אספקת המוצרים הינם. בדואר שליחים (בתוספת תשלום) הינו בד״כ עד 4 ימי עסקים ובדואר רשום (חינם) הינו בדרך כלל מ 3-7 ימי עסקים (אינו כולל ימי שישי ושבת ערבי וימי חג שאינם בכלל “ימי עסקים”) לא כולל ״איזורים מרוחקים״ וזאת לאחר קבלת אישור התשלום מחברת האשראי.

14.״איזורים מרוחקים״ – עפ״י הגדרת דואר שליחים – לא כוללים אזורים מעבר לקו הירוק, אילת וישובים בהם אין סניף דואר קבוע שם ייתכנו זמני אספקה ארוכים יותר.

15.כל המוצרים המוצגים באתר מצויים במלאי.צוות האתר עורך מעקב קבוע אחר המלאי, מוצר שאיננו במלאי יוסר מהאתר או שיצויין בסמוך אליו באופן בולט כי המוצר איננו במלאי. אם המוצר אינו במלאי עקב נסיבות חריגות בלבד, שלא היו ידועות בעת ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח, (למשל מספר הזמנות גדול וחריג במיוחד שנקלטו בו זמנית באופן בלתי צפוי), אזי תימסר לצרכן הודעה תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור מוצר אחר בעל ערך דומה, או לבטל את העסקה ולקבל את מלוא הסכום בחזרה.

16.אספקת המוצרים תעשה ע”פ בקשת הלקוח לכתובת אשר צוינה בעת פקודת ההזמנה בכפוף למלאי וכמובן לאחר אישור חברות האשראי כפי שצוין .

17.משלוח חינם ינתן עבור מוצרים ספציפיים או עבור קניה מעל סכום מסויים כי שמתעדכן באתר מעת לעת.

18.דמי משלוח כוללים עלויות משלוח ממחירון דואר ישראל וכוללים משלוח עד לסניף הדואר הקרוב לכתובת שהוזנה בעת ביצוע ההזמנה

19.הוצאת המוצר מסניף הדואר מחייבת ת”ז או יפוי כח כתקנון דואר ישראל

20.עם זאת מרגע יציאת הפריט למשלוח “קוסמטיקס” אינה אחראית על כל נזק שיקרה וכמובן שיהיה בראיה ברורה שהפריט יצא למשלוח שהוא תקין.

21.אנו עושים ומשקיעים רבות בשביל שמלאי האתר יהיה מדויק, אך לעתים קורה שהמלאי לא 100% מסונכרן, במקרים אלו אם חסר המוצר המוזמן, קוסמטיקס תעשה מאמצים להשיג בזמן נתון את המוצר החסר. היה ולא השגנו את המוצר, קוסמטיקס תזכה את הלקוח ותשלח לו הודעה על כך. כמו”כ בהזמנה מרובת פריטים, באם חסר המוצר והוא לא בר השגה בזמן נתון, קוסמטיקס תזכה את מחיר הפריט ותשלח את יתר ההזמנה, או לחילופין תשלח את ההזמנה בפעמיים.

 

5%
img
אתם יכולים לקבל 5% הטבה בהרשמה לדיוור
דילוג לתוכן