תקנון האתר

התקנון פונה בלשון זכר ומיועד לשתי המינים

 “קוסמטיקס” מפעילי אתר המכירות ושירות הלקוחות באתר זה Cosmitixe.co.il

1.אתר “קוסמטיקס” הינה חנות מקוונת למכירת בשמים ומוצרי טיפוח לגבר ולאישה במחירים מוזלים והוגנים ברחבי רשת האינטרנט בישראל,

2.״לקוח״ כל המשתמש באתר מאשר בפעולתו ובזמן ביצוע רכישה באתר, כי קרא  את התקנון  ומסכים לכתוב בו בהסכמה גמורה ולא תהא לו שום טענה ודרישה או תביעה משפטית כלפי האתר,וכיוצא בו, ותקנון זה יהווה בסיס משפטי לכל עילה לתביעה.

3.כל הפרטים שנרשמים שהם: שם פרטי ומשפחה, מ’ זהות, כתובת, דוא”ל, וכל פרט מזהה נוסף הינם בהסכמת הלקוח, ויהיה זאת להוכחה מצד הלקוח שגמר בדעתו לבצע את ההזמנה דרך אתר “קוסמטיקס”

4.כל המבצע פעולה  באתר או טלפונית מצהיר שהינו מתגורר בישראל והגיע לגיל 18 וקונה בכרטיס אשראי השייך לו בלבד.  וכל רכישה שתהא דרך האתר תהא כפופה לאישור חברת האשראי  או האתר “קוסמטיקס”.

5.כל פרטי הלקוח  נשמרים בחיסיון מוחלט ולא עוברים לצד ג’ ללא אישור מהמשתמש – פרט למספרי כרטיס האשראי שעוברים לחברות האשראי או הסליקה,

6.שום פרט מכרטיס האשראי אינו נותר שמור במערכת, פרט ל-4 ספרות אחרונות ותוקף הכרטיס לצרכי ביטחון ובקרה,

7.מסירת פרטים  כוזבים כדי לקנות דרך האתר או הטלפון הינה פלילית, ומשתמש זה יהיה אחראי לכל נזק שיגרם בגינו לאתר  “קוסמטיקס” עקב כך .

8.מפעילי האתר /מנהליו, יוכלו להפסיק את שירותי האתר בכל עת, בין אם נמסרה הודעה על כך מראש ללקוחות ולמשתמש  או שלא,   ולא יהא  כל חוב כלפי לקוחות האתר ו/או צד ג’ . עם זאת בעלי האתר יעמדו בהתחייבות לספק את המוצרים שנקנו קודם סגירת האתר.

9.המשתמש באתר מודע לכך שכל קניה או כל השתמשות באתר מבוצע באחריותו הבלעדית.

10.לאחר ביצוע ההזמנה  ישלח הודעה לתיבת הדואר האלקטרוני שנמסר בעת עדכון פרטי משתמש או ביצוע ההזמנה. בזאת יודגש, כי שליחת הודעה זו בדואר האלקטרוני אל מבצע ההזמנה אינה מהווה כלל ראיה או אסמכתא  שהתבצעה הפעולה ולא מחייבת את  “קוסמטיקס” עד לאישור הסופי של חברות האשראי ומפעילי האתר.

11.חיוב  עלוית המוצר אשר נרכש באתר “קוסמטיקס” או על ידי הזמנה טלפונית, יתבצעו באמצעות כרטיס אשראי

12 א. להוי ידוע שאם העסקה בוצעה בהעברה בנקאית המוצר ישלח רק לאחר שאושר בוודאות העברה של הסכום ויכול לקחת גם עד 3-7  ימי עסקים

 

אספקה :

13.זמן אספקת המוצרים הינם. בדואר שליחים (בתוספת תשלום) הינו בד״כ עד 4 ימי עסקים ובדואר רשום (חינם) הינו בדרך כלל מ 3-7 ימי עסקים (אינו כולל ימי שישי ושבת ערבי וימי חג שאינם בכלל “ימי עסקים”) לא כולל ״איזורים מרוחקים״ וזאת לאחר קבלת אישור התשלום מחברת האשראי.

14.״איזורים מרוחקים״ – עפ״י הגדרת דואר שליחים – לא כוללים אזורים מעבר לקו הירוק, אילת וישובים בהם אין סניף דואר קבוע שם ייתכנו זמני אספקה ארוכים יותר. 

15.כל המוצרים המוצגים באתר מצויים במלאי.צוות האתר עורך מעקב קבוע אחר המלאי, מוצר שאיננו במלאי יוסר מהאתר או שיצויין בסמוך אליו באופן בולט כי המוצר איננו במלאי. אם המוצר אינו במלאי עקב נסיבות חריגות בלבד, שלא היו ידועות בעת ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח, (למשל מספר הזמנות גדול וחריג במיוחד שנקלטו בו זמנית באופן בלתי צפוי), אזי תימסר לצרכן הודעה תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור מוצר אחר בעל ערך דומה, או לבטל את העסקה ולקבל את מלוא הסכום בחזרה.

16.אספקת המוצרים תעשה ע”פ בקשת הלקוח לכתובת אשר צוינה בעת פקודת ההזמנה בכפוף למלאי וכמובן לאחר אישור חברות האשראי כפי שצוין .

17.משלוח חינם ינתן עבור מוצרים ספציפיים או עבור קניה מעל סכום מסויים כי שמתעדכן באתר מעת לעת.

18.דמי משלוח כוללים עלויות משלוח ממחירון דואר ישראל וכוללים משלוח עד לסניף הדואר הקרוב לכתובת שהוזנה בעת ביצוע ההזמנה

19.הוצאת המוצר מסניף הדואר מחייבת ת”ז או יפוי כח כתקנון דואר ישראל

20.עם זאת מרגע יציאת הפריט למשלוח “קוסמטיקס” אינה אחראית על כל נזק שיקרה וכמובן שיהיה בראיה ברורה שהפריט יצא למשלוח שהוא תקין.

21.אנו עושים ומשקיעים רבות בשביל שמלאי האתר יהיה מדויק, אך לעתים קורה שהמלאי לא 100% מסונכרן, במקרים אלו אם חסר המוצר המוזמן, קוסמטיקס תעשה מאמצים להשיג בזמן נתון את המוצר החסר. היה ולא השגנו את המוצר, קוסמטיקס תזכה את הלקוח ותשלח לו הודעה על כך. כמו”כ בהזמנה מרובת פריטים, באם חסר המוצר והוא לא בר השגה בזמן נתון, קוסמטיקס תזכה את מחיר הפריט ותשלח את יתר ההזמנה, או לחילופין תשלח את ההזמנה בפעמיים.

 

 מדיניות כללית:

 1. כל לקוח המזמין באתר או דרך הזמנה טלפונית יהיה האחראי הבלעדי לשימוש במוצר שנרכש באמצעות האתר 
 2. “קוסמטיקס”  לא תהא אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר ככל שיהיה, עקיף, או תוצאתי . שיגרמו למשתמש ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש או מרכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון, ותהא עילת תביעה אשר תהא, לרבות כל ההפסדים  הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא ומקרה שהוא.
 3. החזרת מוצרים – תיעשה בתנאי שהמוצר לא נפתח מאריזתו המקורית מאחר ומדובר על מוצרי היגיינה טיפוח ובישום ובתיאום בלבד, בכל אחד מאמצעי יצירת קשר באתר.
 1. “קוסמטיקס”  נתונה הזכות לא לקבל מוצר לאחר 14 יום עקב מוצר שנרכש על ידי הלקוח הנובעת מחוסר התאמה למשתמש ו/או מטעות מביצוע הפעולה באתר בהקלדת נתוני הרכישה.  , וכן פרטים אישיים ומזהים שגויים שנמסרו למשלוח המוצר והמוצר לא הגיע ליעדו הלקוח ישא בהוצאות השליחה החוזרות.
 2. כיוון שפריטי הבשמים רבים הם ומגוונים מאד אי לכך עלולים להיווצר בשגגה  אי דיוקים במ”ל או במילוי (א.ד.פ- א.ד.ט וכ’) או שגיאות בחשבונית, וכן התמונות של המוצרים המוצגים לעיתים יתכנו הבדלים בין הגוון והעיצוב האמיתי של הבושם. במקרים חריגים אלה יש להגיש בקשה להנהלת האתר דרך חשבון משתמש או בטלפון ובמידה וימצא כך הלקוח יכול לבטל את העסקה ללא עלויות ביטול.
 3. בכל מקרה באם קיים הבדל בין התמונה לפירוט המוצר המכריע יהיה כיתוב המוצר ובמקרים חריגים יונהג כמו סעיף .
 4. ייתכן ולעיתים המותגים משנים את עיצוב האריזה או הבושם, אנו עושים את ההשתדלות להתאים את התמונה לאריזות החדשות, אך לא תהווה עילה לביטול עסקה 
 5.  “קוסמטיקס” שומרת לעצמה הזכות לשנות את תקנון האתר לא הודעה מוקדמת, וזאת ע”י פרסום  התקנון המעודכן באתר.
 6. ל”קוסמטיקס”  שמורה בכל עת, הזכות  להוסיף או לגרוע מוצרים ממספר המוצרים המוצעים למכירה באתר,
 7. הקניה באתר הינה ללקוחות פרטיים בלבד
 8. .האתר בכללו יהיה סגור בשבת הן לקניה והן לצפייה ע”י מערכת ” שמירת שבת”, והיה ונעשתה הזמנה על ידי עקיפת החסימה באופן זדוני, קוסמטיקס רשאית לבטל את ההזמנה.
 9. ל”קוסמטיקס” ישמר הזכות לשנות את תכונות האתר ומוצריו בכל עת 
 10. “קוסמטיקס” רשאית לשלוח  הודעות בדוא”ל שתוכנם מכיל פרסומות חיצוניות ושל האתר עצמו לאחר שיתקבל אישור מבעל כתובת המייל או לחילופין רכש או התחיל במו”מ דיגיטלי לרכישה.
 11. לקוח/גולש אשר נרשם באתר, קוסמטיקס רשאית לשלוח למייל / טלפון שנרשם אתו פרסומות מעת לעת – עם אפשרות להסרה מיידית.
 12. כל הטפסי הרישום באתר יאובטחו.
 13. כל סכסוך משפטי ידון באחת מערי המחוז ת”א, ירושלים, באר שבע או חיפה.
 14. כל המחירים באתר בשקל חדש וכולל מע”מ כחוק, 

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה:

 1. כל לקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, בתנאים הבאים
 • א. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם. 
 • ב. הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא”ל/דואר. 
 • ג. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת  של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור %5 או 100 ש”ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
 • ד. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
 • ה. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.
 • ו. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
 • ז. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.
 1. בקשת הביטול תוכל להתבצע דרך האתר בחשבון המשתמש או בדואר אלקטרוני info@cosmetixe.co.il
 2. במקרה שתתקבל הבקשה להחזרה. כל עלויות בגין ההחזרה כולל עלויות משלוח הלוך באם לא שולם בהזמנה תחול על הלקוח בלבד
 3. החזרת התשלום תתבצע באותה הדרך בו התבצעה אלא א”כ הוסכם אחרת.
 4. באם המחיר של המוצר עלה או ירד הלקוח יקבל את מחיר הקניה בלבד
 5. על  הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה ומצא הלקוח כי קיבל מוצר פגום, ישלח הלקוח את המוצר באריזתו בדואר רשום  ו”קוסמטיקס”  תחליף את המוצר הפגום במוצר חדש,  במידה ונמצא שהמוצר שהלקוח החזיר תקין, המוצר ישלח בחזרה ללקוח  והלקוח יחויב  על עלויות המשלוח. 
 6. אין אפשרות החלפה של מוצרי מתנה שנותן האתר ללקוחותיו.
 7. במקרה של גורמים ו/או אירועים שלא בשליטת”קוסמטיקס”, באם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או במקרה של פעולות איבה ו/או מקרה חירום חלילה, רשאים בעלי האתר להודיע על ביטול הזמנה ספציפית כלשהי או הפסקת השירותים לאלתר.
 8. כל הזכויות שמורות ל”קוסמטיקס” כל העתקת עיצוב חומר או טקסטים יעשו אך ורק ע”י אישור בכתב
 9. כל נזק שיגרם ע”י אי אלה מבאי האתר גורם הנזק ישא בהוצאות התשלום ,
 10. אתר קוסמטיקס מופעל על ידי חברת ראבידדידי השקעות בע”מ ח.פ: 516109774

תקנון זה נכתב  בתור גילוי נאות ולא חלילה מתוך שיש חשד לגבי כל אדם 

5%
img
אתם יכולים לקבל 5% הטבה בהרשמה לדיוור
דילוג לתוכן