בשמים מנצחים במיוחד לחגים

למה בושם איכותי יכול להיות רעיון מצוין כמתנה לחג?

קודם כל מדובר במתנה עם מחשבה על הבן אדם שמקבל אותה שגורמת לתחושה שהושקע הרבה מאמץ ולא מעט מחשבות בבחירה שלה. ברוב המקרים, כשבוחרים בושם לאדם מסוים מנסים להתאים את הריח ואת המותג כמה שיותר לאישיות של אותו בן אדם, לטעם שלו בריחות ולאורח החיים שלו. כבר מהסיבות האלה אפשר לראות שיש הבדל משמעותי ביחס למתנות אחרות שהן גנריות.

 

נעים יותר להיות ליד אותו בן אדם – מחקרים מראים שלא רק שיותר נעים להיות ליד בן אדם שמטפח את עצמו עם ריח של בושם איכותי, גם האפקט הפסיכולוגי וההסתכלות החיובית כלפי אותו בן אדם עולים משמעותית. נוסף על כך, מחקרים מראים שאותו אפקט פסיכולוגי חיובי עולה עוד יותר כשמישהו משתמש בכמה בשמים שונים באזורים שונים של הגוף.

 

75% מהרגשות שלנו בתור בני אדם מגיעים כתוצאה מריח – עצב חוש הריח הוא העצב שמנהל לנו את תהליך הריח בגוף, נוסף על כך הוא מקושר ישירות לחלק במוח שמנהל לנו את הזיכרונות והרגשות. כתוצאה מכך, לריח יש השפעה ישירה על מצב הרוח שלנו, הריכוז שלנו, הזיכרון שלנו והרגשות שלנו.

לכן הסיכוי שלנו להיזכר במשהו טוב או להיכנס למצב רוח טוב בגלל ריח מסוים גדול פי 100 מאשר בגלל מראה מסוים, מגע מסוים או משהו מסוים ששמענו. מחקרי עומק אפילו מראים שמצב הרוח עולה ב-40% אחרי שנחשפים לריחות נעימים.

 

אז עכשיו שאמרנו את כל הסיבות למה, איך נוכל לדעת מה הבושם המומלץ?

 

בהנחה שכבר החלטת שבושם הוא מתנה משמעותית, ויצאת לדרך לבחור את הבושם המושלם למשפחה, לבן או בת הזוג או לחברים, הגיע החלק הלא פחות חשוב – לבחור את הבושם המתאים.

כדאי לשאול בתור התחלה, האם אתה או הבן אדם שלו אתה קונה את הבושם אוהב פירות ואת הריח שלהם? האם ריח של פירות גורם לך לתחושה נעימה? אם ענית כן, א.ד.פ של גריטי יהיה בחירה נהדרת בשבילך.

אתה אוהב וניל? חשוב לך שהריח יהיה דומיננטי? אורכיד ונילה של וואן קליף אנד ארפלס עם ריח הוניל הדומיננטי יתאים לך בול.

 

רוב האנשים מעוניינים בכך שהריח של הבושם שלהם יישאר הרבה מאוד זמן על הגוף ויתאים לכל סיטואציה, ולכן בדרך כלל אוהבים להישאר עם אותו בושם מהרגע שגילו את האחד שלהם. אבל יש עולם שלם של ריחות בחוץ, ומתנה זאת הדרך המושלמת להכיר להם אותו!

 

אנשים שונים אוהבים סוגי ריחות שונים, בהתאם לזכרון שהריח מעלה להם. אנשים שאוהבים את ניחוח הפרחים, המעלה זכרונות מהקיץ, יוכלו להנות ממנסרה של אינסטנט קראש למשל.

 

כמובן שישנו גם התקציב – אף אחד לא רוצה לצאת עם חור בכיס, במיוחד בתקופת החגים כשאנחנו רוצים לפנק כמה שיותר. זו כמובן לא בעיה כי גם במחירים יותר נמוכים אפשר למצוא בשמים ברמה עולמית, למשל ווד טצ’ של פרנק אוליבר אשר נותן תמורה מדהימה למחיר שלו, או בלו דה שאנל אשר מגיע בבקבוק מפואר ומשאיר ריח גברי וספייסי שאי אפשר לפספס.

במידה ומדובר באישה, פרדיסו של רוברטו קבאלי, הבושם הפרחוני-פירותי שהשאיר חותם ברחבי העולם, מצלצל מוכר כבושם סופר יוקרתי שמוצע במחיר המתאים לכל כיס.

 

כשבוחרים בושם, גם לאריזה יכול להיות אפקט משמעותי. נכון שזה לא העיקר, כי הריח וההתאמה לבן אדם לו אתם קונים את הבושם יותר חשובים. אבל אי אפשר להתעלם מזה שבושם שמגיע בבקבוק מפואר ובמראה יוקרתי מוסיף לתחושה הנעימה של הבית ממש כמו פסלון קטן על המדף.

לאודנו נרו יוניסקס מבית טיזיאנא טירינזי, מעבר לאיכות הבושם עצמו והריח המאוד מיוחד שלהם, יגרמו למתנה להיראות עוד יותר מדליקה ומפוארת.

 

לסיכום, אם החלטת שהשנה תפנק את האנשים שאתה אוהב במתנה מיוחדת של בושם, אתה יכול להיות רגוע שכל הצדדים יהיו מרוצים.

 

 

קוסמטיקס
X